VERKOCHT
€ 510.000,-
De Zeeburgerdijk 590 in Amsterdam is een praktisch ingedeeld, en daardoor ruim appartement, met veel lichtinval, op de tweede etage van een vrij nieuw appartementencomplex met 8 verdiepingen in Amsterdam Oost.
Het heeft een oppervlakte van bijna 90 m2 met daarin maar liefst drie ruime slaapkamers, een woonkamer met open keuken, een badkamer, een apart toilet, een grote bergruimte en een balkon.
Het gebouw uit 2000 is van alle gemakken voorzien waaronder een gemeenschappelijke tuin, een afgesloten portiek met lift en trappenhuis, een berging op de begane grond en het is volledig geïsoleerd (energielabel A).
De entree van het appartement is in de centrale gang die toegang biedt tot alle vertrekken. Direct na de entree zijn de deuren links en rechts van de twee slaapkamers aan de voorzijde van het appartement.
Aan het einde van de gang bevinden zich de deuren naar de badkamer, het toilet, de achterste slaapkamer en de ingang naar de woonkamer.
De toilet is apart van de badkamer en de badkamer biedt voldoende ruimte voor zowel een bad en een losse douchecabine alsmede een wastafel.
De open keuken is speels en functioneel, en van alle gemakken voorzien zoals een koelkast, vaatwasser, vierpits gasfornuis met afzuigkap, een heteluchtoven en natuurlijk meer dan voldoende opbergruimte.
De woonkamer is zeer ruim, mede door de open keuken en de lichtinval van de grote ramen en geeft toegang tot het balkon.
Het balkon geeft uitzicht op de rustige Kramatweg met laagbouw aan de overzijde van de weg.
De slaapkamer aan de achterzijde heeft met schuifdeuren ook toegang tot het balkon en is met glas van de vloer tot het plafond fijn verlicht en uniek met een eigen ‘buiten’.
De kelderbox van ongeveer 5 m2 op de begane grond is via meerdere ingangen toegankelijk waaronder het portiek, de straatzijde en de gemeenschappelijke tuin. Je kan hierdoor ook makkelijk je fiets of scooter veilig en droog parkeren.
Om de hoek bevindt zich op loopafstand het Flevopark, met speeltuinen, tennisbanen, watersport, een zwembad en routes voor hardlopen, maar je kan er ook van de natuur genieten en rustig wandelen of op een bankje zitten.
Even verderop ligt het geheel vernieuwde Cruquiuseiland waar je kan lunchen, dineren, een kopje koffie kan drinken of van het uitzicht van het havengebied kan genieten.
Daarnaast zijn ook de Dappermarkt, Brouwerij ’t IJ, Artis, Studio-K en het Tropenmuseum onder handbereik.
Natuurlijk zijn er in de directe omgeving zoals de Molukkenstraat en de Javastraat voldoende mogelijkheden voor de dagelijkse boodschappen en is er meer dan voldoende aanbod van scholen en kinderdagverblijven in de wijk zelf.
Met de auto ben je eenvoudig en snel de stad in en uit doordat de A10 dichtbij is gelegen en goed aan te rijden valt. Maak je gebruik van het openbaar vervoer dan is Station Muiderpoort slechts 5 minuten fietsen en tram 3 en 4 stoppen nagenoeg voor de deur.
KENMERKEN
– Bouwjaar 2000
– Energielabel A
– Balkon op het oosten
– Actieve VvE | bijdrage € 193,73
– CV-installatie: CV-ketel (gas) Kombi Kompakt HRE (2017)
– Gemeenschappelijke (speel)tuin
– Erfpacht afgekocht tot 2051, daarna eeuwigdurende canon
– Betaald parkeren (parkeervergunning)
– Voldoende ruimte voor werken aan huis
– Juridische overdracht in overleg
Bent u ook op zoek naar hypotheekadvies? Neem gerust contact op met de Erkend Financieel Adviseur van Hypppotheek.nl.
Een directe samenwerking tussen de makelaar en de financieel adviseur levert namelijk altijd voordeel op in passend advies, snelheid in de aanvraag en duidelijkheid in de verbouwings- en financieringsmogelijkheden.
Zo sluiten onze werkzaamheden altijd naadloos aan op uw persoonlijke situatie, wensen en behoeften en met onze kennis van de ontwikkelingen op de woningmarkt krijgt u het beste koop- en hypotheekadvies.
Op de dag van de overdracht van de woning (bij de notaris) moet de woning zelf verzekerd zijn. Al onze klanten maken gebruik van het verzekeringspakket van Optimaal Verzekerd.
Zij kijken samen met u naar wat u wel en wat u niet hoeft te verzekeren. Goede adviezen dus zodat u alleen de risico’s verzekerd die u daadwerkelijk loopt en dus nooit teveel betaalt.
U hoeft in principe niets zelf te regelen met uw verzekeringsmaatschappij. Optimaal Verzekerd is de schakel tussen u en de verzekeraar en behartigt uw belangen.
Alle online informatie omtrent dit object is met uiterste zorg samengesteld. Voor de juistheid ervan kunnen wij echter geen aansprakelijkheid aanvaarden, noch kan aan de vermelde gegevens enig recht worden ontleend.
Alle getoonde informatie is slechts een uitnodiging tot het doen van een bod en onder voorbehoud van gunning.
Plattegronden en maatvoeringen zijn altijd indicatief.























