Pararius Funda

Kralingseweg 392-394 in Rotterdam

kralingsweg 392-394
kralingsweg 392 tuinhek
kralingsweg 392 schuur

AANGEKOCHT

Anti-kraak object in bezit van de gemeente

Wij hebben de aankoop mogen begeleiden van een uniek stukje Rotterdam. Een perceel van maar liefst 1460 m²!

De percelen van deze voormalige twee onder-een-kapwoning zijn samengevoegd tot één perceel met een naastgelegen perceel met schuur welke gebruikt kan worden als tuin.

De woningen worden door de koper samengevoegd en verbouwd tot een prachtige villa aan de populaire Kralingseweg op de grens van de wijken Prinsenland en ‘s-Gravenland.

Spannend traject

De woning werd opgeleverd in de huidige staat: “as is where is”. Van een bouwkundig voorbehoud kon, om de concurrentie ook voor te kunnen blijven, geen sprake zijn.

Behalve een vervallen staat van de woning was de grond tevens vervuild en was er asbest aangetroffen. Desondanks was de interesse groot.

Uiteindelijk hebben wij de aankoop voor onze koper kunnen winnen en samen met onze financieel adviseur van Hypppotheek.nl twee dagen voor de door de gemeente gestelde deadline weten te passeren.

kralingseweg 392-394
kralingseweg 392-394
kralingseweg 392-394

KENMERKEN

Overdracht
Laatste vraagprijs |  € 760.000
Status | Verkocht

Bouw
Soort woonhuis | Villa, vrijstaande woning
Soort bouw | Bestaande bouw
Bouwjaar | 1918
Soort dak | Zadeldak bedekt met pannen

Oppervlakten en inhoud
Wonen | 177 m²
Overige inpandige ruimte | 8 m²
Perceel | 1.460 m²
Inhoud | 500 m³

Indeling
Aantal kamers | 6 kamers (4 slaapkamers)
Aantal woonlagen | 2 woonlagen en een kelder

Energie
Energielabel | Niet beschikbaar
Isolatie | Geen isolatie
Verwarming | Cv-ketel en moederhaard

Kadastrale gegevens
KRALINGEN C 6674
Oppervlakte | 779 m²
Eigendomssituatie | Volle eigendom

KRALINGEN C 6673
Oppervlakte | 681 m²
Eigendomssituatie | Volle eigendom

Buitenruimte

Ligging | Aan water, aan rustige weg, in woonwijk en beschutte ligging
Tuin | Tuin rondom

Bergruimte
Schuur/berging | Vrijstaande houten berging

Parkeergelegenheid
Soort parkeergelegenheid | Openbaar parkeren

BIJZONDERHEDEN

  • Bouwjaar 1918
  • Woonoppervlakte 177 m²
  • Perceeloppervlakte 1460 m²
  • De zaak zal worden opgeleverd in de huidige staat; “as is where is”
  • Eigen grond
  • De woning met kavel valt binnen het bestemmingsplan Prinsenland
  • Bodemonderzoeksrapport beschikbaar
  • Asbest aanwezig op dak schuur (rapport aanwezig)
  • Woning heeft nog twee huisnummers welke kadastraal samengevoegd kunnen worden
  • Woonhuis heeft een cultuurhistorische waarde, waardoor onder andere de gevel behouden dient te blijven
  • Projectnotaris
  • Levering in overleg

VERZEKERINGEN

  • Op de dag van de overdracht van de woning (bij de notaris) moet de woning zelf verzekerd zijn. Al onze klanten maken gebruik van het meest voordelige verzekeringspakket van Nederland met laagste-prijs-garantie van Gratis Verzekerd.Zij kijken samen met u naar wat u wel en wat u niet hoeft te verzekeren. Goede adviezen dus zodat u alleen de risico’s verzekerd die u daadwerkelijk loopt en dus nooit teveel betaalt.U hoeft nooit meer zelf iets te regelen met uw verzekeringsmaatschappij. Zij zijn de schakel tussen u en de verzekeraar en zij behartigen uw belangen.En, u bent verzekerd van de hoogste dekking en het laagste tarief.
Top